Przedszkole nr 2 im. Janint Porazińskiej w Darłowie
BIP Przedszkole nr 2 w Darłowie

Dyrektor Przedszkola Nr 2 w Darłowie informuje, że możemy jeszcze przyjąć  do przedszkola 5 dzieci urodzonych w 2013 roku na pobyt pięciogodzinny ( II zmiana, godziny pobytu 11,00 do 16,00)

I Pajacyki
II Muchomorki
III Motylki
IV Słoneczka
V Biedronki
VI Stokrotki
VII Jagódki

Pracownicy Przedszkola
Dokumenty Przedszkola

Przekaż 1% swojego podatku na fundusz wieczysty "Przedszkole Dwójeczka
Stowarzyszenie Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła
FUNDUSZ WIECZYSTY

Dyrektor Przedszkola Nr 2 w Darłowie informuje, że w ramach Funduszu Lokalnego pn. Darłowiskie Centrum Wolontariatu w naszym przedszkolu został utworzony składowy Fundusz wieczysty PRZEDSZKOLE DWÓJECZKA. Utworzenie tego funduszu daje możliwość pozyskiwania środków na wspieranie działaności Przedszkola Nr 2 im. Janiny Porazińskiej w Darłowie

W związku z powyższym zwrcam się z prośbą do rodziców, pracowników i wszystkich "Przyjaciół Przedszkola" o:

1. Przekazywanie odpisów 1% podatku
    KRS 0000271921 wpisać w celu szczegółowym w zeznaniu PIT "Przedszkole Dwójecka"
  2. Darlowizny na konto:
    97 8566 0003 0001 3097 2000 0001 z dopiskiem: Fundusz "Przedszkole Dwójeczka" - darowizna.